قوانین و مقررات در برکه

قوانین و مقررات در برکه

در استفاده از  خدماتی که برکه به آدرس تارنمای https://berkehtech.com/ ( که از این پس در اینجا “سامانه ” نامیده می‌شود) شرایط و ضوابطی که در اینجا ذکر خواهد شد، حکم فرما خواهد بود. از شما از این پس در اینجا با نام “مشتری” یاد خواهد شد و از شرایط و ضوابط استفاده تحت عنوان “سند” یاد خواهد شد. این سند به علاوه فرم‌های سفارش (که در ادامه تعریف خواهد شد) و هر موافقت نامه یا قرارداد خدمات یا پیش فاکتور (که در ادامه تعریف خواهد شد) که بین سامانه  و مشتری وجود دارد، بیانگر تفاهم و درک متقابل بین سامانه و مشتری است. مگر مواقعی که به طور کتبی و صریح خلاف آنچه در این سند آمده توافق گردد، این سند بر هر قرارداد دیگری (چه کتبی، چه شفاهی و غیره) ارجح خواهد بود.

مجموعه برکه، حق به روز رسانی این سند را  در هر زمان و بدون اطلاع مشتری خواهد داشت. چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده ی سند در وب سایت رسمی این سامانه به آدرس https://berkehtech.com/ به صورت قانونی شامل حال مشتری خواهد شد و این کاملا به عهده مشتری است که از آخرین نسخه به روز شده این سند مطلع باشد.

با استناد به تغییر سیاست مجموعه برکه در خصوص نحوه ارتباط مشتریان با مسئولان بخشهای مختلف این مجموعه، در جهت بهبود کیفیت پاسخگویی بخش پشتیبانی به درخواست ها و مشکلات احتمالی پیش رو مشتریان گرامی ، از این پس به کلیه مشتریان گرامی اعلام می گردد.  مسئولیت عدم اجرا و برقراری تماس با سایت یا طراح و یا ارسال اس ام اس و پیام از طریق شبکه های اجتماعی مختلف تماما. برعهده مشتری میباشد و این مجموعه، در این زمینه درآینده هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

آخرین نسخه به روز شده از این سند با کلیک روی پیوند “قوانین و مقررات” که در انتهای صفحات وب سایت ، قابل مشاهده و دریافت است.

ارسال فرم سفارش از طرف مشتری (که بدون هیچ محدودیتی شامل فرم‌های آنلاین ثبت سفارش، فرم‌های کاغذی ثبت سفارش، پیش فاکتور و سفارش‌های تلفنی است) و نیز استفاده از خدمات برکه، از طرف مشتری، به صورت خودکار و فی الفور به معنی پذیرش این سند از طرف مشتری است و پیرو آن شامل حال مشتری خواهد شد. مشتری تضمین می‌کند که این سند را به صورت کامل خوانده است و فرصت لازم برای رایزنی قانونی در مورد آن داشته است و بنابراین به صورت روشن همه شرایط و ضوابط ذکر شده در این سند را فهمیده و با آن موافقت کرده است.

هرجا که در این سند، ارجاع مذکر، مؤنث، یا خنثی وجود داشته باشد، همه جنسیت ها را شامل خواهد بود و اگر در جایی منفرد استفاده شده، متناسب با متن زمینه، جمع نیز فرض خواهد شد و بالعکس.  لفظ “شامل” که در هر بخشی از این سند استفاده شده، به معنی “مشمول، بدون هیچ محدودیتی ” خواهد بود.

۱-  خدمات ما

 1.  هر گونه عملی از قبیل آماده سازی، نصب، راه‌اندازی، اتصال، نگهداری، قطع، وصل، که در مورد حساب کاربری مشتری، انجام شود.
 2. هر گونه استفاده مشتری، یا هرگونه دسترسی داده شده به مشتری، برای مقاصد محاسباتی، ارتباط مخابراتی، نرم‌افزار، اطلاعات، سخت‌افزار، و تجهیزات فراهم شده بوسیله سامانه یا زیرمجموعه ها و نمایندگان سامانه، را در بر می‌گیرد.
 3.  هر گونه عمل یا تدارکی  در مورد خدمات که در رابطه با  هاست (میزبانی وب) و ثبت دامنه بوسیله سامانه به مشتری داده می‌شود، بدون توجه به مدت و اینکه هزینه آن پرداخت شده یا خیر.
 4. هر گونه تدارکی که از طرف سامانه، برای مشتری در مورد فضا، اتصال اینترنتی و انرژی الکتریکی فراهم می‌شود.
 5.  هر گونه دسترسی یا استفاده که در ارتباط با وب سایت فراهم گردد.
 6. هر گونه خدمتی که در این سند از آن یاد شود.
 7. هر گونه خدمتی که بوسیله سامانه، برای مشتری فراهم گردد، فارغ از اینکه مشتری از آن استفاده کند یا خیر.
 8. هر خدمات دیگری مرتبط با سامانه، که مشتری استفاده می‌کند چه بوسیله سامانه، به مشتری پیشنهاد گردد، و چه از طرف سامانه، برای مشتری فراهم شده باشد.
 9. اصلاح قیمت ها و فی خدمات. سامانه ممکن است فی هر گونه خدمات سامانه را بدون اطلاع قبلی مشتری، اصلاح نماید.
 10. مدیریت و نسخه پشتیبان اطلاعات.

به جز مواردی که سامانه صریحاً به صورت کتبی متعهد گردد، مشتری منفرداً و کاملا مسئول مدیریت و تهیه نسخه پشتیبان از همه اطلاعات خود و نیز به روزرسانی، ارتقاء و نصب وصله‌های نرم‌افزاری، برای نرم‌افزارهای مرتبط با خدمات سامانه و مورد استفاده خود است.

 •  اعطای مجوز تنها برای تصرف. مشتری می‌پذیرد که مشتری هیچ گونه ادعای تملکی در مورد هرگونه تجهیزات اعطایی به مشتری بوسیله سامانه، ندارد و مشتری موافق است که هرگونه تدارک تجهیزات تنها به مشتری مجوز تصرف آن تجهیزات را می‌دهد. پرداختهای مشتری برای تجهیزات هیچ گونه حق مالیکتی درمورد آن تجهیزات ایجاد نخواهد کرد.
 •  ثبت دامنه.

خدمات ثبت دامنه شامل اعطای تقاضای ثبت دامنه به ثبات مربوطه (Registrar) است،  که برای دامنه ir مرکزپژوهشگاه دانشهای بنیادِین ایران است. هیچ گونه تضمینی وجود نخواهد داشت و سامانه اعطای هرگونه تضمینی در این زمینه را رد میکند که درخواست خاصی برای ثبت دامنه از طرف ثبات مربوطه (Registrar)، پذیرفته شود، تصویب شود و ثبت گردد. مشتری درک می‌کند و موافق است که هر نام دامنه تنها یک بار ثبت می‌گردد. بنابراین مسوولیت فراهم ساختن اطلاعات دقیق کاملا بر عهده مشتری است. مشتری درک می‌کند که فی پرداختی ثبت دامنه سایر کشورها (به غیر از ایران) حتی اگر ثبت دامنه آنها رد شود، غیر قابل بازگشت است(چرا که فی تنها برای اعطای تقاضای ثبت دامنه به ثبات آن کشور دریافت می‌گردد). مشتری درک می‌کند و می‌پذیرد که هر ثبات خاصی ممکن است هزینه‌های جانبی دیگری داشته باشد که مشتری آن را پرداخت خواهد کرد.

 • خدمات و محصولات اشخاص ثالث(حقیقی یا حقوقی).

 مشتری می‌پذیرد و موافق است که هر گونه توصیه انجام شده بوسیله کارمندان این سامانه، برای استفاده از خدمات و محصولات اشخاص ثالث، تنها توصیه آن کارمندان است و ربطی به این سامانه نداشته و  تضمینی در مورد جامعیت و یا کیفیت خدمات و محصولات آن اشخاص ثالث نمی دهد.

 •  حق سامانه برای جلوگیری و قطع.

 اگر مشتری مفاد این سند را نقض نماید، بدون توجه به اینکه قبول مفاد این سند ممکن است قرارداد یا موافقتنامه دیگری را نقض کند،  سامانه ممکن است بنا به صلاحدید خود منفرداً، از دادن خدمات به او (چه بالقوه، جدید یا موجود) امتناع کند و یا خدمات او را با یا بدون اطلاع قبلی قطع نماید.

۲- استفاده از خدمات

 • حساب کاربری مشتری.

 تنها مشتری می‌تواند از حساب کاربری مشتری استفاده کند که این حساب همه اطلاعات مالی مربوط به خدمات مشتری رادر بر می‌گیرد. مشتری حق انتقال، فروش، اجاره، تخصیص بخش یا همه این حساب کاربری را به هر نحوی، به شخص(حقیقی یا حقوقی) دیگر ندارد

 • گذرواژه (Password)مشتری.

مشتری موافق است که گذرواژه امنی برای حساب کاربری خود داشته باشد. مشتری منفرداً مسول تغییر و نگهداری گذرواژه مشتری است تا امنیت دسترسی به حساب کاربری مشتری تامین گردد. مشتری منفرداً مسوول فاش نشدن گذرواژه خود است و سامانه درباره آن مسوولیتی ندارد. اگر مشتری گذرواژه خود را فراموش کند یا  گم کند یا نیاز به گذرواژه جدیدی پیدا کند، مشتری موافق است که همه معیارها و فرایندهای حفاظتی سامانه را برای احراز هویت طی نماید. مشتری درک می‌کند و موافق است که اگر نتواند هویت خود را ثابت کند و یا رضایت امنیتی سامانه را (بنا به صلاحدید سامانه منفرداً) در مورد احراز هویت خود تامین نماید، سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا از بخشی یا همه  درخواستهای مشتری مرتبط با خدمات سامانه و حساب کاربری او جلوگیری کند.

 • مالکیت حساب کاربری مشتری و وب سایت مشتری.

مشتری می‌پذیرد، تضمین می‌کند و موافق است که مالک حساب کاربری مشتری تنها شخصی (حقیقی یا حقوقی) است که نام او  به عنوان مالک حساب کاربری مشتری(مالک حساب) آمده است. تنها مالک حساب ممکن است تغییر(شامل تغییر مالک) در حساب کاربری مشتری با اطلاع کتبی این سامانه ایجاد کند.  مشتری همچنین می‌پذیرد و موافق است که صاحب قانونی وب سایت میزبانی شده تحت حساب کاربری مشتری تنها مالک حساب خواهد بود مگر در مواردی که مشتری صاحب وب سایت باشد.در مواردی که در مالکیت حساب کاربری مشتری و یا وب سایت شبهه ای وارد شود،  مشتری می‌پذیرد در کلیه موازین و معیارها و فرایندهای امنیتی سامانه(شامل روالهای احراز هویت سامانه)، همکاری کند و به آن پایبند باشد

 •  استفاده قانونی و اخلاقی مشتری

مشتری موافق است که در استفاده از خدمات سامانه، قوانین مربوطه ( نه محدود ولی شامل قوانین کشوری)  را رعایت نماید واز این خدمات جهت مصارف غیراخلاقی، افتراآمیز و خلاف خط‌مشی سامانه، استفاده نکند.همچنین هرگونه سفارش در هریک از بخشهای این سامانه شامل طراحی سایت -طراحی لوگو-طراحی اپلیکیشن و ….مسیولیت استفاده از آن و یا پاسخگویی به قوه قهریه تماما برعهده مشتری میباشد و این سامانه هیچگونه مسیولیتی در برابر سفارش /سفارش های مشتری نخواهد داشت.

 •  تضمین ها و مسوولیت‌های مشتری.

مشتری می‌پذیرد و موافق است که این سامانه تنها مرجع تشخیص آنست که مشتری مفاد این سند را نقض کرده یا خیر. مشتری منفرداً مسوول هر مساله قانونی است که در رابطه با استفاده مشتری از خدمات ما به وجود می‌آید. مشتری تضمین می‌کند و متعهد می‌شود که حقوق لازم برای استفاده یا اجازه برای استفاده هر چیزی که بر بستر خدمات ما استفاده می‌کند را، دارا است و این استفاده، توزیع، عرضه، انتقال و یا نمایش هرگونه اطلاعات برای عموم شامل موارد زیر نیست و نخواهد بود:

 1.  مخدوش کردن بالفعل و بالقوه هر گونه حقی از اشخاص ثالث(حقیقی یا حقوقی) شامل، حق مولف، حق اختراع، علائم تجاری، اسرار تجاری یا هر حق مالکیت دیگری.
 2.  انجام بالفعل و بالقوه تخلف شامل تبلیغات دروغ، رقابت ناسالم، افترا، تعرض به حریم خصوصی اشخاص(حقیقی یا حقوقی).
 3. ایجاد بالفعل و بالقوه هرگونه نزاع یا دعوی حقوقی.
 4.  حاوی بالقوه یا بالفعل هر چیز غیرقانونی، مضر، فریب آمیز، افتراآمیز، بدگویانه، تهدیدکننده، توهین آمیز، آزاردهنده، مبتذل و وقیح.
 5. حاوی بالفعل و بالقوه هر چیز نژادپرستانه، اهانت آمیز به اقوام و فرهنگها و ادیان.
 6.  حاوی بالفعل و بالقوه هر چیز دیگری که باعث تخلف جنائی شود و مسوولیتهای مدنی برانگیزد یا قوانین اجرایی را مخدوش کند.به علاوه مشتری تضمین می‌کند که مشتری عضو هیچ سازمان تروریستی نیست و در هیچ فعالیت تروریستی سامانه نداشته است. مشتری موافق است که سامانه و هر شخص ثالث مرتبط با سامانه (شامل نمایندگان فروش)، کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران،  زیرمجموعه ها و افرا حقیقی و حقوقی تابعه سامانه از هرگونه ادعای دِین یا دعوی حقوقی به هر نحو، که ناشی از نقض مفاد این سند ازطرف مشتری است یا ادعای هر شخص ثالث دیگری، مصون است.
 • تلاش مشتری برای جلوگیری از خرابی.

مشتری باید به طور فعال در جهت جلوگیری از هر گونه صدمه شامل صدمات ویروسی، تلاش کند.این سامانه ، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا بنا به صلاحدید خود منفرداً برنامه‌های ضد ویروس اجرا کند تا میزان صدمات بالفعل و بالقوه را کاهش دهد.

 •  رفتارهای ممنوعه دیگر.

 مشتری اجازه ندارد و نباید برای مهندسی معکوس(reverse engineering)، کامپایل معکوس، از هم باز کردن سیستمها، یا هر گونه تلاشی برای بدست آوردن کد برنامه ها از سخت‌افزار، نرم‌افزار یا هر چیز دیگری که برای مشتری بوسیله سامانه فراهم می‌شود، عملی انجام دهد.

 •  ارتقاء اجباری.

اگر سامانه، به صلاحدید خود منفرداً، تشخیص دهد که مشتری یا حساب کاربری او، کارایی سرورها  را تحت تاثیر قرار داده است، ممکن است این سامانه  از مشتری بخواهد و مشتری باید به این خواسته رضایت دهد تا حساب کاربری مشتری به میزان کافی بنا به صلاحدید سامانه  منفرداً، ارتقاء یابد.

 • ۹-۲- خط‌مشی ها و مجوزهای سایرین.

استفاده مشتری از شبکه و منابع محاسباتی یا خدمات سایرین با توجه به مجوزها و شرایط و ضوابط استفاده خود آنها صورت می‌گیرد. در شرایطی که تداخلی بین خط‌مشی ها و شرایط سایرین با این سند ایجاد گردد، مشتری موافق است که مفاد این سند ارجح است.

 • ثبت دامنه.

مشتری موافق است که با ارسال فرم ثبت سفارش ، مشتری تضمین می‌کند که اطلاعات ارسالی صحیح، دقیق و کامل است و هر گونه تغییری محتمل در آینده در این اطلاعات بوسیله ثبات مربوطه، ممکن است فرایند زمانبری باشد. مشتری همچنین می‌پذیرد و موافق است که صرف ارسال فرم ثبت سفارش  از ایراد در ثبت یا استفاده بعدی مصون نخواهد داشت.

۳- سوء استفاده و نقض عهد مشتری.

 •  تعریف سوء استفاده مشتری.

هرگونه سوء استفاده مشتری به عنوان نقض این سند تلقی خواهد شد.  تعیین اینکه چه چیز سوء استفاده مشتری است در صلاحیت سامانه ، منفرداً است.

سوء استفاده مشتری شامل استفاده از خدمات  در فعالیتهای جنائی(شامل تصاویر خلاف عفت از کودکان و کلاه برداری)، مخدوش کردن حقوق معنوی اشخاص(حقیقی یا حقوقی)، نمایش چیزهای مبتذل، اهانت آمیز، افتراآمیز، تهدیدآمیز و هرگونه فعالیتی که از سوی قوانین و مقررات به عنوان جرم یا عملیات غیر قانونی تعریف شده است، بهره گیری از خدمات برای اختلال در استفاده طبیعی سایر مشتریان، تولید انبوه فرایندها(spawning processes)، مصرف بی رویه حافظه اصلی، پردازنده و پهنای باند، ارسال هرزنامه(Spam) یا انبوه نامه‌های الکترونیکی(چه باعث ایجاد اختلال در خدمات گیری سایر مشتریان بشود یا نشود)، دسترسی یا استفاده بدون مجوز به اطلاعات، سیستمها یا شبکه(شامل هرگونه تلاشی برای درآوردن، پیمودن و آزمون نقاط ضعف سیستم یا شبکه یا انجام رخنه امنیتی، بدون مجوز از طرف صاحب سیستم یا شبکه) و ایجاد ارتباط بین خدمات به هر کاربری(شامل بمباران پست الکترونیک(Mail bombing) و Flooding ، تلاش عمدی برای بارگذاری زیاد به سیستم، و حملات Broadcast). بدون ایجاد محدودیت در آنچه پیش از این ذکر شد، این سامانه  مشخصا ذخیره و نگهداری هر گونه نرم‌افزار دزدی، استفاده از هرگونه نرم‌افزار  IRC bot و پروکسی(شامل “bnc” و “eggdrop”)، ذخیره یا استفاده از هرگونه نرم‌افزار مورد استفاده برای Hack و Crack، ذخیره و یا فروش فهرست‌های پست الکترونیک انبوه مورد استفاده در ارسال هرزنامه ها یا ارسال انبوه نامه الکترونیکی، جعل هر گونه TCP/IP Packet header یا هر بخشی یا header  یک نامه الکترونیکی، را ممنوع اعلام می‌کند. مشتری درک میکند و می‌پذیرد و موافق است که سوء استفاده مشتری، باعث خواهد شد تا سامانه فی الفور نسبت به قطع کلیه خدمات مشتری اقدام کند.

 •  ارسال هرزنامه(Spam).

مشتری می‌فهمد و می‌پذیرد که این سامانه هرگز ارسال انبوه نامه‌های الکترونیکی یا پیام‌های تبلیغاتی در شبکه اینترنت را تحمل نخواهد کرد، که این شامل نگهداری از یک SMTP باز یا دخیل شدن در ارسال هرزنامه با استفاده از خدمات یک سامانه فراهم کننده خدمات اینترنت(ISP) دیگر یا میزبان وب دیگر، یا وجود پیوند از داخل محتویات یک هرزنامه به وب سایتی که در سرورهایاین مجموعه میزبانی می‌شود، و یا فروش یا توزیع هر گونه نرم‌افزاری از طریق وب سایت که کار ارسال هرزنامه را تسهیل کند، نیز می‌شود. ارسال هرزنامه اکیداً ممنوع است و فی الفور باعث نقض این سند خواهد شد و متعاقب آن خدمات مشتری را قطع خواهد کرد.

 • نظارت.

 سامانه ، این حق را برای خود محفوظ می‌دارد و مشتری نیز بر آن رضایت دارد که  این سامانه ، بر خدمات عرضه شده خود، و محتویات وب سایت مشتری برای اطمینان از عدم نقض مفاد این سند، نظارت کند. هرچند مشتری درک می‌کند که سامانه نظارت برارتباطات، فعالیتها و محتویات وب سایت مشتری را به عنوان رویه عمومی انجام نمی دهد و این سامانه داشتن هرگونه رویه عمومی برای چنین کاری را، از خود صریحاً سلب می‌نماید.

 •  تشخیص نادرست.

مشتری می‌پذیرد که فعالیت مشتری ممکن است به اشتباه به عنوان سوء استفاده مشتری تلقی گردد. یک مشتری که معتقد است در مورد او تشخیص نادرست انجام شده است، می‌تواند از  پشتیبانان این سامانه درخواست تجدید نظر کند. تعیین اینکه آیا فعالیت مشتری، سوء استفاده بوده یا خیر تنها در صلاحیت این سامانه منفرداً می‌باشد. همچنین مشتری موافق است که سامانه(شامل کارمندان، نمایندگان، مدیران، زیرمجموعه ها، فروشندگان) در رابطه با تشخیص نادرست در مورد اینکه فعالیت مشتری سوء استفاده بوده یا نبوده، در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان یا دعوی قانونی مصون است.

 • نقض مفاد سند.

مشتری موافق است که هرگونه فعالیتی از طرف مشتری، سایر مشتریان  و هرکس دیگری که از خدمات ما استفاده می‌کند و یا به نحوی مرتبط با سامانه است، که مفاد این سند را مخدوش می‌کند را به این سامانه گزارش دهد. اگر مشتری در مورد اینکه فعالیت خاصی مفاد این سند را مخدوش می‌کند یا خیر، مردد است، باید در این مورد این سامانه  را مطلع سازد تا سامانه آن را تعیین کند. تعیین  اینکه آیا فعالیت خاصی مفاد این سند را مخدوش می‌کند یا خیر، تنها در صلاحیت این سامانه منفرداً می‌باشد.

 • مسوولیتهای مدنی یا جنایی برای نقض.

مشتری می‌پذیرد و موافق است که هرگونه نقض مفاد این سند ممکن است پیگرد قانونی یا جنایی بعدی داشته باشد.

۴- قطع

 1. علت قطع: مشتری می‌فهمد، می‌پذیرد و موافق است که اگر این سامانه متوجه شود، که مشتری به هر نحوی، مفاد این سند را نقض کرده است، سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که فی الفور بدون اطلاع قبلی، خدمات مشتری را قطع کند.در این صورت، سامانه هیچگونه دِینی نخواهد داشت و مشتری نیز اقرار می‌کند که هیچگونه ادعایی در برابرسامانه برای قطع خدمات، متعاقب نقض مفاد این سند از طرف مشتری، نداشته باشد.
 2. ورشکستگی: در صورت ورشکستگی مشتری، سامانه ممکن است ، خدمات خود به مشتری را با یا بدون اطلاع قبلی قطع کند و مشتری موافق است سامانه در چنین شرایطی از هرگونه ادعایی مصون خواهد بود.
 3.  بقاء: موادی از این سند در صورت انقضاء یا قطع به هر دلیلی، بر قوت خود باقی خواهد ماند. این مواد عبارتند از: (۳-۴)، (۳-۶)، مواد ۴ الی ۸، ماده ۱۰، ماده ۱۱، مواد ۱۵ الی ۲۰.

۵- غرامت

همچنین مشتری موافق است که این سامانه و هر شخص ثالث وابسته به آن(شامل نمایندگان فروش)، کارمندان و نمایندگان و مدیران و زیرمجموعه ها ،  در مقابل هرگونه ادعای ضرر و زیان، دعوی حقوقی، پرداخت غرامت، پیگرد قانونی از طرف مشتری در رابطه با استفاده از خدمات این سامانه مصون هستند.

۶- محدودیت دِین

برای حداکثر میزان پیش بینی شده در قانون، در هیچ رخدادی و تحت هیچ شرایطی این سامانه (شامل کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران،  زیرمجموعه ها ) و هر شخص(حقیقی یا حقوقی) دیگری که در ایجاد، تولید یا توزیع خدمات سامانه دخیل است، دِینی در قبال از دست دادن نام دامنه یا هرگونه زیان فردی یا تجاری، کاهش سود، افزایش هزینه، افزایش هزینه محصولات یا خدمات جایگزین، یا هرگونه صدمه یا زیان به هر نحوی که باشد، یا  صدمه جانبی به هر صورتی – حتی اگر آن صدمه محتمل از توصیه این سامانه باشد- (الف) منتج از استفاده یا عدم استفاده از خدمات اسن سامانه یا (ب) در ارتباط با مهاجرت یا جابجایی  یا تجهیزات متعلق به مشتری و یا سامانه، نخواهد داشت. کل دِین سامانه در قبال مشتری یا هر شخص ثالث دیگری، اگر وجود داشته باشد، برای هر گونه صدمه مرتبط با خدمات ما، شامل هرگونه قصور یا فراموشی ، محدود به فی نصب و راه‌اندازی یا فی ماهانه پرداختی مشتری به سامانه (هرکدام که بیشتر باشد) خواهد بود و بیشتر از آن نخواهد بود.

۷- سلب مسوولیت

 • عدم تضمین.

 به غیر از مواردی که صریحاً در این سند قید شده اند، هیچ رای و نظری چه کتبی، چه شفاهی و چه به هر صورت دیگری، که بوسیله سامانه، کارمندان و مأموران این سامانه داده شود، هیچگونه تضمینی بوجود نخواهد آورد و اعتماد مشتری به چنین اطلاعاتی یا رای و نظری، تنها با تشخیص خود مشتری منفرداً انجام می‌شود و سامانه به هیچ وجه دِینی به کسی در قبال چنین اعتمادی نخواهد داشت.

 • نسخه پشتیبان اطلاعات و تامین بیمه.

مشتری می‌پذیرد و موافق است تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات مشتری و نگهداری و تامین بیمه لازم برای تجهیزات مشتری، تنها در حیطه مسوولیت مشتری است و این سامانه در قبال آن هیچگونه مسوولیتی ندارد.

 •  تغییر، اصلاح، جابجایی و نبود نسخه پشتیبان از اطلاعات.

مشتری موافق است که این  سامانه ممکن است نرم‌افزارها، برنامه‌های کاربردی، داده ها، سخت‌افزارها و تجهیزات مرتبط با خدمات مشتری را به هر نحوی، بدون هیچگونه محدودیت، متوقف کند، ارتقاء دهد، جایگزین کند، اصلاح نماید، تغییر دهد و یا به طور فیزیکی جابه جا کند. مشتری درک می‌کند و می‌پذیرد و موافق است که تغییرات ذکرشده در خدمات ما، ممکن است، محتویات و برنامه‌های کاربردی شخصی شده مشتری را تحت تاثیر قراردهد.این سامانه هیچگونه تضمینی از هر نوع، درمورد کارایی، شرایط و موجودیت محتویات و برنامه‌های شخصی شده مشتری، نمی دهد. مشتری هم چنین می‌پذیرد و موافق است که تنها خود مشتری مسوول محتویات و برنامه‌های شخصی شده خود در مدیریت و تهیه نسخه‌های پشتیبان از هر یا همه اطلاعات مشتری و تامین بیمه لازم برای تجهیزات مشتری است و این سامانه دراین زمینه هیچگونه مسوولیت یا دِینی ندارد.

 •  اطلاعات سیستم.

این سامانه هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد کیفیت، دقت، اعتبار داده ها و یا اطلاعات موجود نمی دهد. استفاده از اطلاعات بدست آمده از یا از طریق این سامانه تنها با مسوولیت مشتری منفرداً انجام می‌شود.

 •  اطلاعات شبکه‌های متصل.

مشتری می‌پذیرد که داده ها و اطلاعات موجود در شبکه‌های متصل ممکن است دقیق نباشد و این سامانه  اینترنتی توانایی یا اختیاری در مورد داده و اطلاعات آن ندارد. این سامانه هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد دقت، کیفیت یا اعتبار داده و اطلاعاتی که در شبکه‌های متصل موجود است یا در آن رد و بدل می‌شود، نمی دهد. استفاده از داده و اطلاعات بدست آمده، از یا از طریق خدمات این سامانه تنها با مسوولیت مشتری منفرداً انجام می‌شود.

 • مجوزهای اشخاص ثالث.

 مشتری درک می‌کند و می‌پذیرد که این سامانه تلاش معقولی برای فراهم کردن فنآوری، توسعه و ابداعات(که مجموعا “فنآوری” به آن اطلاع می‌گردد) می‌کند که بخشی از آن تحت مجوز و نشان تجاری اشخاص(حقیقی یا حقوقی) ثالثی است. هرچند که این مجموعه هیچگونه تضمینی به هر نحو، در مورد کیفیت، دقت، قابلیت اطمینان و اعتبار یا ادامه موجودیت هر یا همه جنبه‌های آن فنآوریها، نمی دهد. علاوه برآن مشخصا در مورد هر گونه تضمین درباره قابل فروش بودن، یا مفید بودن (برای هدف خاصی) آن فنآوریها،  از خود سلب مسوولیت می‌کند. علاوه براین مشتری، سامانه (شامل کارمندان، مدیران، منشیان، وکلا، مستخدمین، مشاورین، پیمانکاران، مأموران،  زیرمجموعه ها و …) را از هرگونه ادعای دِینی به هر نحو در مورد لغو هر مجوز اعطایی اشخاص ثالث که منجر به آسیب بالفعل یا بالقوه، صدمه، هزینه به مشتری یا کسب وکار مشتری یا زیرمجموعه‌های مشتری، یا مشتریان مشتری و هرکس یا چیزی که به مشتری مربوط شود، مصون می‌دارد. استفاده از فنآوریهایی که از یا از طریق این سامانه یا اشخاص ثالث ذکر شده، بدست می‌آیند، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم تنها با مسوولیت مشتری منفرداً انجام می‌شود.

 •  محصولات شرکتهای دیگر.

 در مورد محصولات و خدمات شرکتهای دیگر، هر اشاره ای که انجام گیرد، یا گفته ای که بیان شود، بوسیله این سامانه یا اشخاص ثالث مرتبط با سامانه(شامل نمایندگان فروش) یا کارمندان ، مدیران، وکلا، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، و …، تنها به قصد اطلاع‌رسانی است و به معنی صحه گذاشتن و توصیه این سامانه یا نهادهای ذکر شده در این ماده نیست. این سامانه هر گونه مسوولیت یا دِینی را در مورد هر گونه بیان یا تضمینی از طرف فروشندگان محصولات شرکتها یا اشخاص  دیگر از خود سلب می‌کند.

 •  وب سایت.

خدمات، اطلاعات و داده هایی( که در اینجا به آن “اطلاعات” اطلاق می‌کنیم.) که در وب سایت این سامانه  ارائه می‌گردند، تنها به صورت همان چیزی که هست، ارائه می‌شوند وهیچگونه تضمینی از هیچ نوع ندارند.  این سامانه صریحاً هر گونه مسوولیت یا دِینی را در مورد هر گونه بیان یا تضمینی برای قابل فروش بودن، یا مفید بودن (برای هدف خاصی) را از خود سلب می‌کند. سامانه، مطلقا دِینی در رابطه با اطلاعات شامل دِین برای آسیب به رایانه، سخت‌افزار، داده ها، اطلاعات و کسب و کار مراجعه کننده وب سایت، که منتج از اطلاعات یا فقدان اطلاعات وب سایت باشد، ندارد.

این سامانه دِینی برای موارد زیر ندارد:

 1. هرگونه صدمه ایجاد شده، کلی یا جزیی، ناشی از عملکرد یا فراموشی یا غفلت یا شرایط محتمل خارج از کنترل ، در تحصیل، گردآوری یا تحویل اطلاعات.
 2. هر گونه خطا، از قلم افتادگی یا عدم دقت در اطلاعات بدون توجه به اینکه چه چیز باعث آن شده، یا تأخیر یا وقفه در تحویل اطلاعات.
 3.  هر تصمیم اتخاذ شده یا عمل انجام شده یا نشده با اعتماد به اطلاعات عرضه شده در وب سایت.

هیچگونه تضمین و تعهدی در مورد توالی، دقت، جامعیت اطلاعات موجود در وب سایت یا اینکه این اطلاعات قابل اطمینان هستند، نمی دهد. این سامانه  هیچگونه تضمین و تعهدی درمورد اینکه اطلاعات پیوسته و بدون خطا باشند یا اینکه کاستی ها قابل اصلاح باشند، نمی دهد. مشتری هیچگونه ادعا، شکایت یا پیگردی در قبال این سامانه برای بخش یا بخشهایی از وب سایت که دسترسی به آنها ممکن است نیاز به بارگیری Cookie وب سایت داشته باشد، ندارد. “سامانه” در این ماده شامل امور، واحدها، بخشها، زیرمجموعه ها و … م و برای هرکدام، شامل کارمندان، مدیران، وکلا، مشاورین، پیمانکاران، مأموران، تأمین کنندگان و تجار وابسته است.

۸- پرداخت

 • دوره صورتحساب.

صدور صورتحساب یا فاکتور مشتری، ممکن است به عوامل مختلفی مانند تاریخی که مشتری، مشتری شده است، بستگی داشته باشد. این سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا به صلاحدید خود در هر زمان بدون اطلاع مشتری، دوره صورتحساب را تغییر دهد به طوریکه ممکن است برای مشتری  به تناوب کمتر یا بیشتری صورتحساب صادر گردد.  زمانهایی که در آن حساب کاربری مشتری معلق می‌شود نیز در دوره صورتحساب لحاظ خواهد شد.

 • سررسید پرداخت.

مشتری باید اطمینان حاصل کند که مبلغ صورتحساب را تمام و کمال قبل از شروع هر دوره صورتحساب و نیز دوره صورتحساب نخستین، به این سامانه پرداخت کرده باشد. مشتری منفرداً، مسوول حصول اطمینان از اینکه سامانه مبلغ صورتحساب را قبل از سررسید مربوطه دریافت کرده است، می‌باشد. سامنانه ممکن است، بنابه صلاحدید خود منفرداً، تصمیم به عدم ارائه خدمات  به مشتری پیش از دریافت کامل مبلغ صورتحساب بگیرد.

 • روشهای پرداخت.

روشهای پرداخت قابل قبول برای سامانه،  پرداخت نقدی، واریز نقدی به حساب‌های بانکی مورد قبول  ، کارت اعتباری و پرداخت از طریق Paypal  و سایر درگاه های بانکی می‌باشند. مشتری  وجه نقد را تنها باید به آدرس ذکر شده در وب سایت سامانه ارسال نماید.همچنین مشتری در صورت واریز بانکی، مبلغ صورتحساب را تنها باید به حسابهای بانکی ذکر شده در چت آنلاین  سامانه واریز کند.

 •  استفاده بیشتر(Overuse).

 سامانه، ممکن است، برای استفاده بیشتر از میزان مجاز در خدمات خریداری شده از طرف مشتری صورتحساب صادر نماید که شامل استفاده بیشتر از پهنای باند و فضای دیسک می‌شود. مشتری منفرداً مسوول اجازه دادن یا جلوگیری کردن از استفاده بیشتر است. مشتری می‌پذیرد و موافق است که سامانه هیچ الزامی برای هشدار در مورد استفاده بیشتر به مشتری ندارد.

 • هاست یا سرور  غیر قابل تمدید

  سرور یا هاست خریداری شده از سمت مشتری  در صورتیکه ظرف ۵ روز از آغاز دوره صورتحساب پرداخت آن انجام نشود، در وضعیت  غیر فعال و غیر قابل تمدید قرار خواهد گرفت .

 • جریمه حساب کاربری غیر فعال

ممکن است به صلاحدید سامانه منفرداً، کلیه فایلهای آن بایگانی گردد، یا حذف شود.(با صلاحدید سامانه)

 •  هزینه برقراری مجدد.

 ممکن است از مشتری بابت بازگرداندن هاست یا سرور  به وضعیت عادی، هزینه ای تحت عنوان برقراری مجدد خدمات دریافت کند و مشتری باید این هزینه را پرداخت نماید.

 • تغییرات.

این سامانه ممکن است قیمتها و فی خدمات عرضه شده  را، هر زمان که بخواهد، بدون اطلاع مشتری تغییردهد.

 • مالیات. 

مالیات مشمول که طبق قانون باید از مشتری بگیرد را، از مشتری طلب خواهد کرد و مشتری باید بپردازد. مشتری منفرداً مسوول پرداخت مالیات‌های قانونی خود است.

۹- انصراف

 •  تمدید خودکار.

به محض دریافت فرم سفارش  یا صدور پیش فاکتور برای مشتری این سامانه، مشتری متعهد به اجرای مفاد این سند خواهد شد و تصور سامانه این خواهد بود که مشتری مفاد این سند را پذیرفته است. مفاد این سند و در صورت وجود، سایرقراردادهای خدمات بین مشتری و سامانه، به محض رسیدن به پایان مهلت دوره صورتحساب به طور خودکار تمدید خواهد شد، مگر آنکه مشتری به نحو مشخصی “درخواست انصراف” دهد.

 •  درخواست انصراف.

“درخواست انصراف”، به معنی درخواست مشتری، با توجه به مفاد این سند، ازسامانه برای توقف خدمات سامانه می‌باشد که از طریق چت آنلاین قابل ارسال است . توضیح آنکه این موضوع شامل درخواست های طراحی سایت یا ساخت اپلیکیشن نبوده و  مبلغ واریزی مشتری به هیچ عنوان قابل بازگشت نخواهد بود .برای اینکه درخواست انصراف مشتری معتبر باشد و سامانه به آن ترتیب اثر دهد، مشتری باید موارد زیر را در درخواست انصراف خود رعایت کند:

 •  بر پایه ماهانه.

باید به صورت کتبی، بوسیله نمابر، یا پست سفارشی،یا ارسال پیام در چت آنلاین باشد. . هنگامی  که مشتری درخواست انصراف حساب کاربری را به سامانه می‌دهد، هزینه ها به نسبت زمان باقیمانده، تقسیم نخواهد شد.

 •  بر پایه غیر ماهانه.

اگر پرداختهای مشتری براسا هر تعداد دیگری ماه) انجام می‌شود، درخواست انصراف مشتری، باید به صورت کتبی، بوسیله نمابر، یا پست سفارشی، یا پیک، به واحد پشتیبانی مشتریان، تحویل گرد درخواست انصراف مشتری باید پیش از ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر، پانزده (۱۵) روز قبل از فرارسید دوره صورتحساب جدید، انجام شود تا درخواست انصراف از پایان دوره صورتحساب جاری بررسی گردد و حساب کاربری مشتری برای دوره صورتحساب بعد تمدید نگردد و گرنه این سامانه به طور خودکار حساب کاربری مشتری را برای دوره صورتحساب بعد تمدید خواهد کرد. هنگامی که مشتری درخواست انصراف حساب کاربری را به سامانه می‌دهد، هزینه ها به نسبت زمان باقیمانده، تقسیم نخواهد شد.

 •  پرداخت کامل صورتحساب. 

مشتری باید به صورت تمام و کمال قبل از هر گونه درخواست انصرافی پرداخت گردد.

۱۰ – آدرس IP ها

سامانه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد تا هر زمان به صلاحدید خویش منفرداً، آدرس IP ها را حذف کند یا تغییردهد.

۱۱- حقوق معنوی

 • وب سایت سامانه.

مشتری یا هر شخص حقیقی /  حقوقی  نباید بدون اجازه کتبی ، همه یا بخشی از محتویات وب سایت ما به آدرس https://berkehtech.com/ را (شامل بخش فروش و بازاریابی) کپی، باز تولید یا باز نشر نماید.

 • نشان تجاری و حق مؤلف.

مشتری نباید بدون اجازه کتبی ، نشان تجاری ، نشان خدمات، محتویات تحت قانون حق مؤلف یا هر چیز دیگری که حقوق معنوی آن به  سامانه تعلق دارد را، استفاده نماید.

 •  جلوه نادرست.

مشتری نباید به هر نحوی، رابطه مشتری با این سامانه را به صورت نادرست جلوه دهد و تلاش کند، خود را در جایگاه این ساامانه  جا بزند یا مدعی شود که مشتری این سامانه  است.

۱۲- حریم شخصی مشتری

مگر در مواردی که صریحاً در این سند به آن اشاره شده باشد، سامانه  همه اطلاعات و داده‌های مشتری را به صورت محرمانه نگهداری خواهد کرد. مشتری درک می‌کند، می‌پذیرد و موافق است که موارد اضطراری،حکم دادگاه، دستور دادستانی، پلیس یا هر قوه قانونی دیگر، یا هر قانون مشمول دیگر، سامانه  ممکن است اطلاعات مشتری را در اختیار آن نهاد بگذارد. مشتری همچنین می‌پذیرد که سامانه ممکن است ابرای استفاده داخلی شامل استفاده در ارتباط با خدمات سامانه، بهبود خدمات، توسعه خدمات، پیشنهاد‌های خاص به مشتری و کمیسیون ارجاع، انتقال دهد.  مشتری درک می‌کند، می‌پذیرد و موافق است که اطلاعات تماس اداری مشتری که در ارتباط با ثبت دامنه مشتری است، اطلاعات آشکار محسوب می‌شود و سامانه هیچ الزامی برای عدم عرضه این اطلاعات، به سایر اشخاص ثالث ندارد.

۱۳- واگذاری و نماینده مشتری.

 •  واگذاری.

حقوق و دیون هم مشتری و هم سامانه  (در اینجا ” طرفین” به آنها اطلاق می‌کنیم.) تحت مفاد این سند، جانشین ها ، مجریان و مدیران  طرفین را نیز مقید می‌کند. هرچند مشتری ممکن نیست، حقوق و الزامات خود تحت مفاد این سند، فرم‌های سفارش و قراردادهای خدمات  که بین طرفین جاری است را، به صورت کلی یا جزیی، بدون اجازه کتبی ، واگذار یا محول کند.

 • ۲-۱۳- طرف اصلی

 مشتری موافق است که مشتری همیشه به عنوان طرف اصلی مفاد این سند، مقید خواهد بود، حتی اگر قرارداد یا موفقتنامه ای شامل فرم سفارش برای ثبت دامنه یا خدمات میزبانی وب بین سامانه و نماینده مشتری جاری باشد.

۱۴- حداقل سن

 • تضمین مشتری.

مشتری اقرار می‌کند و تضمین می‌نماید که حداقل، ۱۸ سال سن دارد.

 • والد یا قیم.

مشتری درک می‌کند و می‌پذیرد که هر شخص که کمتر از ۱۸ سال دارد(“صغیر”) باید والد یا قیمی داشته باشد که مفاد این سند را بپذیرد تا صغیر بتواند مشتری شود.

 •  مسوولیت اصلی والد یا قیم.

والد یا قیمی که مفاد این سند را از طرف صغیر می‌پذیرد به عنوان مسوول اصلی برای اجرای تمام و کمال مفاد این سند خواهد بود، که شامل پرداخت به موقع و کامل فی خدمات سامانه است.

 • ادامه مسوولیت والد یا قیم.

والد یا قیمی که از طرف صغیر مفاد این سند را پذیرفته است، حتی پس از رسیدن صغیر به سن ۱۸ سال،همچنان به عنوان مسوول اصلی اجرای مفاد این سند خواهند بود، مگر آنکه موافقت کتبی سامانه را داشته باشند.

 •  پذیرش بی اعتبار(باطل و پوچ).

هر گونه پذیرش مفاد این سند از طرف فردی که کمتر از ۱۸ سال(صغیر) باشد، غیرمعتبر پنداشته خواهد شد و مفاد این سند بین  سامانه و صغیر باطل خواهد بود، به حدی که سامانه  از هرگونه دِین و مسوولیتی به هر نحو، که منتج از سن یا عدم صلاحیت قانونی صغیر یا استفاده صغیر از خدمات سامانه باشد، مبری است.

۱۵- قانون حاکم

هر قرارداد و موافقتنامه شامل این سند، فرم‌های سفارش و سایر قرارداد ارائه خدمات سامانه  بین مشتری و سامانه ، مشمول و مبتنی بر پایه قوانین جاری کشور ایران، تفسیر خواهد شد. مشتری موافق است که هر گونه دعوی قضایی یا حکمیت بین مشتری و سامانه  در چنین حوزه قضایی انجام خواهد شد و مشتری رضایت به حضور و آمدن به این حوزه قضایی دارد. اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادگاه ذی صلاح، به هر دلیلی غیرقابل اجرا تشخیص داده شود، سایر بخشهای قرارداد، کماکان معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

۱۶- فورس ماژور

مشتری درک می‌کند و می‌پذیرد و موافق است که سامانه  در مورد تأخیر در اجرای مفاد این سند، فرم‌های سفارش و سایر قراردادهای خدمات سامانه ، که باعث آن وقایعی خارج از کنترل ، شامل بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاش عمومی، آشوب، مصائب ملی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، آلودگی آب، انفجار، قحطی، نزاع کارگری، مشکل حمل و نقل عمومی، تصادف، ممنوعیت یا محدودیت حکومتی و غیره ( که مجموعا به آن “فورس ماژور” اطلاق می‌کنیم.)، باشد، مسوولیتی ندارد. سامانه  برای کاهش و سبک کردن تاثیرات فورس ماژور، تلاش معقولی خواهد کرد. با وجود هر چیزی که در این باره در جاهای دیگر ذکر شده، نبود منابع مالی به عنوان رخداد فورس ماژور، تلقی نخواهد شد و همچنین هیچ رخداد فورس ماژوری، الزام برای پرداختهایی که سررسید آنها رسیده است را، معلق نخواهد کرد.

۱۷- ابطالیه، تغییر و اصلاحیه

هرگونه ابطالیه، تغییر یا اصلاحیه هر بخشی از مفاد این سند، فرم‌های سفارش یا هر قرارداد خدمات  که از طرف مشتری صادر شود، تنها در صورت که موافقت کتبی به امضای نماینده /نمایندگان  سامانه داشته باشد، معتبر و قابل اجرا خواهد بود.

۱۸- استقلال طرفین

هیچ چیز در این موافقتنامه به معنی، برقراری مشارکت یا ارتباط کارفرما و پیمانکار، آمر و مأمور یا شراکت بین طرفین نیست. طرفین به عنوان طرف مستقل، برای همیشه خواهند بود و هرطرف حق یا اختیار اینکه بر طرف مقابل فرض یا الزامی برقرار کند، ندارد مگر آنکه درباره آن به صراحت بیان شده باشد.

۱۹- معنی و تفسیر

هرجا که در این سند، ارجاع مذکر، مؤنث، یا خنثی وجود داشته باشد، همه جنسیت ها را شامل خواهد بود و اگر در جایی منفرد استفاده شده، متناسب با متن زمینه، جمع نیز فرض خواهد شد و بالعکس.  لفظ “شامل” که در هر بخشی از این سند استفاده شده، به معنی “مشمول، بدون هیچ محدودیتی در کلیت آنچه پیش یا پس از آن آمده است” خواهد بود. تقسیم بندی مفاد این سند به مواد، پاراگرافها، و درج عناوین در آن برای سهولت ارجاع به آن بوده و در کلیت و تفسیر آن خدشه ای وارد نمی کند.

۲۰- معاهده کامل و انحصار

این سند، به علاوه فرم‌های سفارش و هر قرارداد خدمات سامانه، مبنای درک و توافق کامل بین مشتری و سامانه را تشکیل می‌دهد. به جز مواردی که صریحاً، به صورت کتبی و با امضا نماینده قانونی سامانه، بر خلاف آن توافق شده باشد، مفاد این سند بر هر توافق کتبی(شامل قالب رایانه ای یا دیجیتالی) یا توافق شفاهی،  ارجحیت خواهد داشت. مفاد این سند و فرم‌های سفارش و هر قرارداد خدمات سامانه، بین مشتری و سامانه  منحصرا فقط بین مشتری و سامانه خواهد بود و هیچ حقی را به هیچ شخص ثالثی اعطاء نخواهد کرد مگر آنکه صریحاً در این سند بیان شده باشد.

۲۱- صوابدید قانونی

مشتری اقرار و تضمین می‌کند که مشتری این سند را به طور کامل خوانده است و وقت کافی برای اطلاع از جوانب قانونی آن داشته است یا اینکه از این کار چشم پوشی کرده است و بنابراین شرایط و ضوابط مندرج در این سند را بدون هیچ گونه ابهامی درک کرده و با آنها موافق است.

برای درخواست مشاوره و پیشنهاد همکاری با شرکت برکه میتوانید از طریق فرم مشاوره با ما در تماس باشید.

فرم مشاوره