طراحی سایت شرکتی با جدیدترین امکانات

طراحی سایت شرکتی با جدیدترین امکانات

طراحی سایت شرکتی در دنیای امروزی که به دنیای اینترنت شهرت دارد برای هر شرکتی که تمایل به کسب درآمد بیشتر دارد، حرف اول را می‌زند. در واقع می توان اینگونه گفت که طراحی سایت برای شرکت ها یک امر کاملاً ضروری و بسیار مهم برای ورود به دنیای اینترنت است. طراحی سایت برای شرکت‌ها یکی از ترفندهای برقراری ارتباط با مشتری و فروش محصولات و خدمات به شمار می‌رود.

شرکت های بسیار زیادی در سراسر دنیا و به خصوص در ایران در هر نوع زمینه ای از فنی مهندسی گرفته تا بازرگانی، تجاری، تولیدی، خدماتی و غیره مشغول به فعالیت هستند. تمامی این شرکت ها با طراحی سایت شرکتی قادر خواهند بود جایگاه بسیار مناسبی را در دنیای وب به دست آورده و موفقیت های چشمگیری را کسب کنند. چرا که با طراحی سایت، شرکت ها این توانایی را خواهند داشت که محصولات و خدمات خودشان را به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته به مخاطبین معرفی و به فروش برسانند.

طراحی سایت شرکتی چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

پیشتر به این موضوع ادغان کردیم که طراحی سایت شرکتی برای هر شرکتی که تمایل زیادی به کسب سود بیشتر دارد، یک امر حیاتی و الزامی به شمار می رود. به همین دلیل چنین وب سایت هایی بایستی از ویژگی های خاصی برخوردار باشند تا بهتر بتوانند به نیازهای مخاطبین خود پاسخگو باشند. 
از جمله ویژگی سایت شرکتی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

طراحی صفحات به صورت اختصاصی و مختص محصولات و خدمات

تمامی صفحاتی که در طراحی سایت شرکتی ساخته می شود بایستی به صورت کاملاً اختصاصی برای محصولات و خدماتی که ارائه می دهید طراحی شوند. به دلیل اینکه هر چه این صفحات جذاب تر طراحی و پیاده سازی شوند به طبع مخاطبین بیشتری را هم به سمت کسب و کار خود جذب خواهید کرد.

اهمیت دادن به طراحی صفحات تماس با ما و فرم های اختصاصی

صفحات تماس با ما در واقع از مهم ترین صفحات برای برقراری ارتباط با مخاطبین و مشتریان است. نوع چیدمان و طراحی این صفحات و اهمیت دادن به آن می تواند در جذب مشتری تأثیرگذار باشد. همچنین فرم های اختصاصی دیگر مانند فرم های استخدام، ثبت نام، پذیرش نمایندگی و غیره هم می بایستی طبق اصول و استانداردهای خاص و از همه مهم تر بر حسب نیاز مشتری طراحی شوند.

استفاده از ترکیب رنگ ها

استفاده از رنگ های مناسب در طراحی سایت شرکتی یکی از مواردی است که متأسفانه خیلی به آن توجهی نمی کنند. اشخاصی که در حیطه طراحی سایت فعالیت می کنند به خوبی به این موضوع واقف هستند ، که رنگ بندی المان ها در جذب مشتری بسیار تأثیرگذار است.

 

اصول اولیه طراحی ساین شرکتی

 

اهداف کلی در طراحی سایت شرکتی

بدون تردید طراحی سایت شرکتی برای هر کسب و کاری یک امر کاملاً ضروری است چرا که شرکت ها به این وسیله می توانند به اهداف کاری خود دست پیدا کنند. این مورد نشان دهنده این است که هدف کلی شرکت هر چه باشد، می تواند هدف کلی کسب و کار باشد. 
در این مسیر هر چه اهداف شرکت مشخص تر و واضح تر باشد خیلی راحت تر می توانید هدف خودتان از طراحی سایت شرکتی را هم مشخص نمایید. شما به وسیله وب سایت تان می توانید برند، محصول یا خدمات تان را بیشتر به مخاطبین معرفی نمایید و همین مورد در افزایش فروش هم بی تأثیر نخواهد بود.
به صورت خلاصه می توان اهداف اصلی طراحی وب سایت شرکتی را به صورت زیر بیان نمود:

-    یکی از پل های ارتباطی بین شما و مشتریان و جذب مشتری های جدید می تواند همین سایت شرکتی شما باشد.
-    چنانچه شما برای کسب و کار خود یک وب سایت راه اندازی کنید علاوه بر جذب مشتری در فضای مجازی به اعتبار شرکت یا برند شما نیز افزوده می شود.
-    با دارا بودن وب سایت اختصاصی خود بستری جامع و کامل را مطابق با سلیقه خویش برای به نمایش گذاشتن نمونه کارها و یا حتی محصولات شرکت خود در اختیار دارید.
-    با توجه به فرا گیری بیشتر فضای مجای در دنیای امروزه باید به خاطر داشت که سایت شرکتی کمک شایانی به گسترش فعالیت شرکت شما و معرفی بهتر کسب و کارتان می کند.

مزایای اصلی طراحی سایت شرکتی

برخوردار بودن از یک وب سایت شرکتی می تواند موجب رشد، پیشرفت و جذب مشتری های بیشتر برای کسب و کار شما شود و قطعاً مزایای بیشماری را هم برای کسب و کارهای فیزیکی به همراه خواهد داشت. از جمله این مزیت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

جذب مشتری های جدید با سایت شرکتی

جذب مشتری یکی از اهداف اصلی هر کسب و کاری به شمار می رود. شرکت ها هم از این امر مستثنی نیستند. به همین دلیل شرکت ها سعی می کنند با طراحی سایت به این مهم دست پیدا کنند. چرا که مشتریان در اولین قدم برای خرید یک محصول یا خدمات به سمت اینترنت قدم بر می دارند تا اطلاعاتی در این مورد به دست بیاورند.

افزایش اعتماد و اطمینان و در نهایت افزایش فروش محصولات و خدمات

داشتن وبسایت شرکتی و تولید محتوا ناب و ارزشمند در زمینه کاری خود می تواند شما را به عنوان یک مرجع و منبع کاملاً مطمئن به مخاطبین معرفی کند. البته در تولید محتوا نبایستی اغراق کنید و سعی کنید اطلاعات درستی را به مخاطبین ارائه دهید تا بدین وسیله مخاطبین به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند.
تعداد مشتریانی که در دنیای اینترنت وجود دارند نامحدود هستند. این مورد نشان دهنده این است که کسب درآمد از اینترنت بسیار نامحدود است. اگر شما این اطمینان و اعتماد را در مخاطبین و مشتریان به وجود بیاورید، قطعاً موجب افزایش فروش محصولات و خدمات شما خواهد شد.

به صورت 24 ساعته در دسترس مخاطبین هستید

کمتر فروشگاهی را می توانید پیدا کنید که به صورت 24 ساعته به مشتریان خود خدمات ارائه کند. اما شما با طراحی سایت شرکتی این توانایی را دارید که در تمامی ساعت های شبانه روز و 7 روز هفته به مشتریان خود خدمات ارائه دهید.

 

اماکنات سایت شرکتی

 

طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو و کاملاً حرفه ای

ریسپانسیو یا به اصطلاح واکنشگرا بودن وب سایت شرکتی برای مدیران شرکت ها اهمیت فراوانی دارد، به دلیل اینکه بر روی تجربه کاربری مشتریان تأثیر زیادی خواهد داشت. دلیل دیگری که می توان برای طراحی سایت شرکتی به صورت ریسپانسیو بیان کرد این است که امروزه اکثر اشخاصی که وارد اینترنت می شوند از طریق دستگاه های تلفن همراه هوشمند و تبلت است و این مورد روز به روز هم بیشتر می شود.

امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی مورد نیاز است

طراحی هر وب سایتی با کاربردها و امکانات متفاوت و متنوع آن همراه است. به طور مثال امکانات یک سایت شرکتی با امکاناتی که در یک فروشگاه اینترنتی پیاده سازی می شود از زمین تا آسمان با هم فرق دارند. از ویژگی های آنها گرفته تا نحوه چیدن المان ها و آیتم ها و غیره.
در ادامه به امکاناتی که در یک وب سایت شرکتی پیاده سازی می شود اشاره خواهیم کرد:

-    صفحه درباره ما
-    صفحه ثبت نام در سایت
-    صفحه تماس با ما (در این صفحه اطلاعات راجع به تماس با شرکت به صورت تلفنی و آنلاین و یا آدرس شرکت درج می شود)
-    درج نمونه محصولات و خدمات شرکت
-    راهنمای استفاده از محصولات و خدمات
-    ایجاد یک صفحه ای کاملاً مجزا برای درج گارانتی محصول یا خدمات ارائه شده
-    صفحه بلاگ، اخبار و اطلاعات شرکت
-    صفحه نظرسنجی محصولات و خدمات
-    گالری تصاویر
-    شرحی بر تاریخچه شرکت

طراحی سایت شرکتی وردپرسی یا اختصاصی؟ کدام بهتر است؟

برای اینکه یک پاسخ درست و صحیح به این سوال بدهیم باید سه مورد را مد نظر داشته باشید:
1.    نیاز: توقعات شما از طراحی سایت شرکتی چیست؟
2.    بودجه: میزان بودجه ای که برای طراحی وب سایت شرکتی در نظر گرفته اید چقدر است؟
3.    آینده: تا چه اندازه مایلید که کسب و کار شرکتی خود را گسترش دهید؟
با پاسخگویی به این سوالات می توانید بین وردپرس و اختصاصی بودن وب سایت یک مورد را برای طراحی سایت شرکتی انتخاب نمایید.

 

نمونه کارها

سایت کانکس آنلاین

طراحی سایت شرکتی کانکس آنلاین

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت میلان برنز

طراحی سایت شرکتی میلان برنز

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت پاژکو

طراحی سایت شرکتی پاژکو

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت کانتین سیتی

طراحی سایت شرکتی کانتین سیتی

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت طراحی برند برکه

طراحی سایت شرکتی آژانس برندینگ برکه

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت آهن مرکز

طراحی سایت شرکتی آهن مرکز

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت بهینه ساز

طراحی سایت شرکتی بهینه ساز صنعت

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت ویرا گروپ

طراحی سایت شرکتی ویرا گروپ

#سایت شرکتی مشاهده جزییات
سایت کسری دیزاین

طراحی سایت شرکتی کسری دیزاین

#سایت شرکتی مشاهده جزییات

سوالات متداول

چرا به سایت شرکتی احتیاج داریم؟

طراحی سایت شرکتی وردپرسی یا اختصاصی؟

مهمترین مزایای داشتن یک وب سایت شرکتی چیست؟

ویژگی های اصلی سایت شرکتی چیست؟

برای درخواست مشاوره و پیشنهاد همکاری با شرکت برکه میتوانید از طریق فرم مشاوره با ما در تماس باشید.

فرم مشاوره